Време е за Smoothie за само 120 денари во Bistro & Sky Corner

Време е за Smoothie за само 120 денари во Bistro & Sky Corner

Охрид, 13. август 2020 (ИНПРЕС) – Време е за Smoothie по неверојатна цена од само 120 денари, порачуваат од охридските Bistro & Sky Corner.

– Пет вкусови за вистинско летно освежување, сега по најприфатлива цена од само 120 денари. Полни со витамини и вкусови, порачуват од Bistro & Sky Corner.

извор: ИнПрес фото: архива