Black Friday на Супер радио, попуст од 50% на рекламниот простор

Black Friday на Супер радио, попуст од 50% на рекламниот простор

Охрид, 27. ноември 2020 (ИНПРЕС) – И оваа година Супер радио е дел од глобалната акција Black Friday.

Станува збор за најисчекуваниот шопинг ден во светот – Black Friday кој се случува секоја година во ноември. Веќе традиционално, најслушаната локална радио станица, охридското Супер радио ќе биде дел од истата и сите заинтересирани ќе можат да закупат рекламен простор по ЕКСТРЕМНО НАМАЛЕНИ ЦЕНИ!

Сите кои денес ќе откупат рекламен простор ќе добијат попуст од неверојатни 50%.

Пријавување и дополнителни информации можете да добиете на телефонот: 075/45 32 94. (Крај)

извор: ИнПрес фото: ИнПрес