30 години Авто школа „Ролекс“ – супер поволна понуда

30 години Авто школа „Ролекс“ – супер поволна понуда

Охрид, 27. ноември 2020 (ИНПРЕС) – Авто школата „Ролекс“ од Охрид во пресрет на 30-тиот роденден, повторно нуди нешто ново и супер поволности за охриѓани.

-Нудиме можност за полагање со возило со автоматски менувач, истовремено и со возила од „Тојота“ програмата. Ваш избор, наш подарок. Бесплатно полагање на првиот практичен дел од испитот. И сето тоа со уплата од само 1 рата од 1.930 денари, разложено до 10 рати, порачуваат од „Ролекс“ од каде годинава прославуваат 30 години успешна работа.

Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 070/391-085. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива