Секој ден вкусни и свежи супи и чорби во Sky Corner

Секој ден вкусни и свежи супи и чорби во Sky Corner

Охрид, 19. февруари 2021 (InPress) – Од охридски Sky Corner секој ден нудат вкусни и свежи супи и чорби за старт на денот на своите посетители.

– Секој ден свежо и ново. Пробајте некој од вкусовите: чорба од јастог, телешка, рибна и супа од тиква. Секогаш свежи и подготвени од најквалитетни состојки, информираат од Sky Corner.

Телефон 071/331-607. (Крај)

извор: InPress фото: архива