Со празничниот викенд повторно со Вас хотелот „Аквалина“ во Охрид

Со празничниот викенд повторно со Вас хотелот „Аквалина“ во Охрид

Охрид, 29. април 2021 (InPress) – Со продолжениот, празничен викенд повторно со Вас со полн капацитет и понуда, хотелот „Аквалина“ во Охрид.

– Повелете и уживајте во прекрасниот амбиент, погледот кон езерото и убавиот Охрид и секако највкусните специјалитети – јагнешко како што доликува за празникот Велигден, чорби и се останато од нашето богато мени. Дојдете и поминете незаборавни мигови, потенцираат од „Аквалина“.

Додаваат дека за празниците ќе работи и ресторанот на хотелот „Нова ривиера“ во строгиот центар на градот.

Сите заинтересирани дополнителни информации за хотел „Аквалина“ можат да добијат на телефонот 046/200-047, а за хотел „Нова ривиера“ на 046/209-900 или на 078/271-084. (Крај)

извор: InPress фото: InPress